Strona główna | Dostawa

Sposoby dostawy książek na terenie Polski:

- Paczkomaty InPost

- Kurier UPS

- Poczta Polska

- Odbiór osobisty w wydawnicwie Difin lub w księgarni w SGH

Koszt dostawy uzależniony jest od wyboru sposobu dostarczenia i wartości zamówienia.

Realizacja zamówień przekraczających kwotę 299,00 zł odbywa się na koszt wydawnictwa.Zamówienia z wybraną formą płatności "przelew" realizowane są po zaksięgowaniu wpłaty na koncie wydawnictwa.

Księgarnia Difin nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie zrealizowanego zamówienia lub opóźnienia w dostawie, wynikające z błędnego lub niedokładnego adresu podanego przez Klienta.

Odbiór w paczkomatach InPost

Czas realizacji maksymalnie do 48 godzin, realizacja następuję po zaksięgowaniu wpłaty na koncie wydawcy. Zamówienia złożone w piatek po godzinie 11:00, realizowane są w poniedziałek. Przesyłkę można odebrać o dowolnej porze w wybranym przez siebie paczkomacie InPost. Powiadomienie o gotowej do odbioru paczce następuję poprzez SMS.
Paczkę można monitorować on-line

Przesyłka kurierska (pobranie, przelew/płatność online)

Czas dostawy maksymalnie do 36 godzin, jeśli zamówienie zostanie potwierdzone do godziny 12:00 poprzedniego dnia. Zamówienia złożone w piątek po godzinie 12:00 realizowane są w poniedziałek. Dostawa kurierem tylko w dni robocze (w godź 8:00-17:00).
Przesyłkę można monitorować on-line

Poczta Polska

Przesyłki realizujemy usługą Przesyłki biznesowe. Przewidywany czas dostawy 3-4 dni robocze.
Przesyłkę można monitorować on-line

Odbiór osobisty (płatność gotówką lub kartą)

W Wydawnictwie Difin, ul. Kostrzewskiego 1 (Mokotów, przy ul. Sobieskiego) 00-768 Warszawa. Zamówione wcześniej książki można odbierać od poniedziałku do piątku w godzinach (8:00-17:00). Nr telefonu do wydawnictwa: 22 851 45 61 wew. 109, 114, e-mail: handlowy@difin.pl

W księgarni stacjonarnej Difin w budynku SGH, al. Niepodległości 162
Odbiór od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-18:00, w sobotę do godziny 16:00. Nr telefonu do księgarni w SGH: 22 564 97 87, e-mail: zamówienia@ksiegarniasgh.pl

Powiadomienie o gotowym do odbioru zamówieniu następuje drogą mailową.

Copyright Difin Spółka Akcyjna | Design: Edit | Wykonanie: Net-Line